Spojrzeć w niebo w Nowym Roku - przestrzenne instalacje we wnętrzach

posted on: Tuesday, December 30, 2014Przestrzenne instalacje aranżujące strefy nad naszymi głowami, nierzadko budzą skojarzenia z niesforną grą nieziemskich obłoków... Urzekają nas wnętrza, w których zastosowane są rozwiązania nawiązujące do amorficznych form natury.
Wnętrza tak zaprojektowane sprawiają wrażenie otwartych na niebo. Kiedy spoglądamy do góry, nie przytłacza nas ciężar betonu, a lekkie i miękkie formy sprawiają, że nie czujemy się zamknięci jak w klatkach... Gra świateł, materii, kształtów, przezroczystości odrealnia zastygłe przestrzenie. Na granicy architektury, designu i sztuki powstają przestrzenne instalacje, które działają na wyobraźnię odbiorcy.
Na dobranoc, na koniec roku, niezobowiązujące, pełne powietrza aranżacje...Instalacje z życzeniami, byśmy byli w Nowym Roku otwarci na nowe, niezastygłe, pełne wolności wnętrze.


zdjęcia Pinterest

1 komentarze:

  1. Naprawde fajne instalacje! Ciekawe, fajnie by tez w biurach wygladlo! Uwielbiam Twoj blog! Chyba znalazlam bratnie dusze bo widze tez lubisz instalacje, komercujne wnetrza i architecture oprocz zwyklych aranzacji wnetrz mieszkan i domow :) pozdrawiam

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...